4 NIEDZIELA WIELKANOCY 25.04. 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PARAFIA RZYM. KAT.

P.W.  MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ W ROZBORZU

IV  NIEDZIELA WIELKANOCY

25.04. 2021 r.

  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca kwartalne dni modlitw o powołania kapłańskie i zakonne oraz Święto św. Marka Ewangelisty. O godz. 1530 Nieszpory Niedzielne podczas których modlić się będziemy o powołania i o urodzaje. Po Nieszporach Msza św. recytowana o godz. 1600. Za tydzień I Niedziela Miesiąca, po Prymarii Zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. We wtorek kwadrans przed Mszą św. Nowenna do św. Antoniego, po Mszy Św. Różaniec do Siedmiu Boleści Maryi, a we środę po Mszy Św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i do św. Józefa.
  3. We czwartek (29 IV) święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
  4. W sobotę (1 V) – Wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika). Rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe, które będą w tygodniu o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 1530. Zachęcam do udziału w Majówkach, szczególnie dzieci, które będą otrzymywały obrazki. Jest to także I Sobota Miesiąca. Po Mszy św. Nabożeństwo Majowe i Różaniec.
  5. Spotkanie z dziećmi klas III w ramach przygotowań do I spowiedzi i Komunii św. we środę o godz. 1630.
  6. Dziękuję Rodzicom bierzmowanych, którzy sprzątali i ubierali kościół. Na najbliższą sobotę na godz. 800 do sprzątania zapraszam następujące Rodziny: CHRZĄŚCIEL BARBARA, STECKO AGNIESZKA, JANUSZ URSZULA, OCHYRA DANUTA, ZAMORSKA IWONA, BIAŁOGŁOWSKI JAN, PEŁZAK JANINA, DĄBEK HELENA, DĄBEK ANETA, SŁAWIŃSKA JANINA.
  7. Zachęcam do zakupu i czytania prasy religijnej, a szczególnie tygodnika „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.
  8. Paniom: Barbarze Oleksiewicz, Annie Stępak, Grażynie Maciołek, Zofii Stęchła, Zofii Lasek i Elżbiecie Panek dziękuję za prace porządkowe na plebani.  Państwu  Halinie i Krzysztofowi Mroczkom i Barbarze  Stępak dziękuję za przygotowanie posiłku.   
  9. ZAPOWIEDZI  PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

Do zawarcia małżeństwa przygotowują się:

1) Paweł MIAZGA, s. Krzysztofa Wojciecha i Marii Lilli Madejska-Miazga, zam. ul. Orzeszkowej 56, 23-400 Biłgoraj, stanu wolnego, parafia p.w. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju i Katarzyna STĘPAK, c. Wiesława i Krystyny Stępak, stanu wolnego, zam. Rozbórz 96, 37-200 Przeworsk, z naszej parafii. ZAPOWIEDŹ II.

2) Michał Stanisław KOBYLARZ, s. Wojciecha i Elżbiety Siuśta, stanu wolnego, zam. Rozbórz 271a, 37-200 Przeworsk, z naszej parafii i Aneta KRAWCZYK, c. +Krzysztofa i Zdzisławy Krawczyk, stanu wolnego, zam. ul. Piłsudskiego 24/1, 59-500 Złotoryja, par. rzym. kat. p.w. Św. Jadwigi. Zapowiedź I. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi powinien powiadomić Urząd Parafialny.

  1. Intencje w tym tygodniu (26. – 02. V  2021 r.) :

Poniedziałek (26.04.) – godz. 700 – +Józef Słoma – od Wnuka Janka z Rodziną

godz. 1800+Stanisław Jedynak – od Córki Danuty z Rodziną

Wtorek (27.04.) – godz. 700 – +Józef Słoma – od Wnuka Piotra  z Żoną

godz. 1800 – +Stanisław Jedynak – od Syna Wojciecha i Renaty z Rodziną

Środa (28.04.)godz. 700 – +Józef Słoma – od Wnuczki Ewy z Rodziną

godz. 1800 – +Stanisław Jedynak – od Syna Wiesława z Żoną Małgorzatą

Czwartek (29.04.) – godz. 700 – +Józef Słoma – od Wnuczki Justyny

godz. 1800 – +Stanisław Jedynak – od Wnuków: Kacpra, Sylwii i Jakuba

Piątek (30.04.) –  godz. 700 –  +Józef Słoma – od Wnuczki Magdaleny

godz. 1800 –  +Stanisław Jedynak – od Swatów Pieniążków z Dębowa

Sobota (01.05.) godz. 700 – Dziękczynna za zdrowie i otrzymane łaski z prośbą o opiekę M.B. Fatimskiej dla Ewy, Stanisława, Michała i Anny

godz. 1800 – +Stanisław Jedynak – od Swatowej Bogumiły z Rzeszowa

5 Niedziela  Wielkanocy (02.05. 2021 r.)

            godz. 800 –  1) Za parafian

            2) O błog. Boże, opiekę Maryi i zdrowie dla Sióstr z Róży M.B. Różańcowej i ich Rodzin

godz. 1100 – ++Zmarli z Rodziny Kogut

godz. 1600O błog. Boże, opiekę Maryi i zdrowie dla Sióstr z Róży M.B. Ostrobramskiej  i ich Rodzin