ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO NIEDZIELA 07.01. 2024 r.

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

NIEDZIELA 07.01. 2024 r.

1. W dzisiejszą niedzielę w Święto Chrztu Pańskiego kończy się okres liturgiczny Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Za tydzień Taca będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  2. We wtorek kwadrans przed Mszą św. Nowenna do św. Antoniego, a po Mszy Św.  Różaniec do 7 Boleści Maryi. We środę po Mszy Św. wieczornej Nowenny do MB Nieustającej Pomocy i do Św. Józefa.
  3. Od jutra kontynuacja Wizyty Duszpasterskiej (Kolędy) od. godz. 1530 – 2000.  W poniedziałek od Państwa Skupień, domy przy Zagumniach w stronę kaplicy. We wtorek od Rodzin Lis i Zielińskich w stronę do kaplicy. We środę ciąg dalszy w stronę Mirocina. Rodziny, które były nieobecne z domu, jeśli chcą odwiedzin Kolędowych, proszę, aby zgłosiły to indywidualnie do kapłana.
  4. W sobotę 20 stycznia na godz. 1800 zapraszam na Spotkanie Opłatkowe na Plebanię grupy parafialne (Rada Parafialna, Rejonowi, Akcja Katolicka, Pomocnicy Matki Kościoła, Schola, Pracownicy Kościelni).
  5. Dziękuję tym, którzy sprzątali kościół oraz złożyli ofiarę 170 zł. na jego potrzeby. Na najbliższy piątek do sprzątania kościoła na godz. 1800 zapraszam Rodziny: FLEJSZAR BARBARA, SIENIKIEL JADWIGA, FLEJSZAR MAŁGORZATA, KOŚCIELNIAK MARTA, LOREŃCZAK JOLANTA, ŻABA BOGUMIŁA, SIENKIEL ZOFIA.
  6. Zachęcam do zakupu i czytania prasy religijnej, a przede wszystkim tygodników: Niedziela i Gość Niedzielny. Kupujemy sami na stoliku pod Chórem.
  7. Panom Władysławowi Surmiak i Markowi Hojło oraz Pani Zofii Rut dziękuję za pewne prace gospodarcze na rzecz parafii.
  8. Intencje w tym tygodniu: 08.01. – 14.01. 2024 r.)

Poniedziałek (08.01.) –  godz. 700 – +Krzysztof Śliwa – od Rodziny Machalskich

godz. 1700 – +Franciszek Fornal – od Wnuczki Kasi z Mężem

Wtorek (9.01.) – godz. 700 – +Krzysztof Śliwa – od Rodzin Filipów i Szewczyków

godz. 1700 – +Franciszek Fornal – od Wnuka Tomka z Narzeczoną

Środa(10.01.) godz. 700 – 1) +Jerzy Maciołek (5 miesiąc po śmierci)

2) +Janina Kowalska – od Zawiadowczyni Anny Sikory

godz. 1700 – +Franciszek Fornal – od Danuty i Andrzeja Kowal

Czwartek (11.01.) godz. 700 – +Franciszek Fornal – od Rodziny Harsanów i Koleżanek z pracy z Apteki Przeworskiej

godz. 1700 – +Janina Kowalska – od Sąsiadów Sowińskich

Piątek (12.01.)  – godz. 700 – +Franciszek Fornal – od Rodziny Harsanów i Koleżanek z pracy z Apteki Przeworskiej

godz. 1700 – +Janina Kowalska – od Rodzin Kowalskich i Kiełt z Jankowic

Sobota (13.01.) godz. 700 – 1)  ++Kazimiera (3 rocz.), Tadeusz Śliwa

2) +Janina Kowalska – od Danuty i Ryszarda Kowalskich z Rodziną

godz. 1700 – +Franciszek Fornal – od Rodziny Kobylarz

2 Niedziela  zwykła (14.01. 2024 r.)

godz. 800 – 1) Za Parafian

2) +Franciszek Fornal – od Rodzin Stęchłych i Wołoszyn

godz. 1100 – W intencji Chorych odwiedzanych w I Piątki Miesiąca i ich Rodzin – o błog. Boże, opiekę Maryi i zdrowie

godz. 1600 – +Janina Kowalska – od Zofii i Zdzisława Niemiec z Rodziną